Expositie Marieke Achterkamp
Tot en met 28 juni exposeert Marieke Achterkamp in Kulturhus Holten. Haar expositie is te zien op de Kunstplaza.

Tot en met 28 juni exposeert Marieke Achterkamp in Kulturhus Holten. Haar expositie is te zien op de Kunstplaza.
Combineer een prachtige wandeling over de Holterberg en door het prachtige coulisselandschap onder Holten met lekker eten. Je kan kiezen uit drie afstanden.
Maak kennis met de Sallandse Heuvelrug tijdens deze smaakvolle fietstocht. De route is 45 kilometer lang en laat je genieten van een prachtig gebied.
Iedere vrijdagmiddag is er een gezellige warenmarkt in het centrum, aan het Zwartepad (goederen en consumptie). Op de markt staan enthousiaste marktkooplui met een uitgebreid assortiment.
Avondroodtocht is een prachtige vaartocht over rivier de Regge met de natuur in de avondgeuren en -kleuren!