Fossielen, gesteenten en mineralen
Wil je fossielen in stenen ontdekken? Stenoloog Martin Doorman komt bij Natuurmuseum Holterberg en kan je precies vertellen of er fossielen of mineralen in stenen verstopt zitten.
Wil je fossielen in stenen ontdekken? Stenoloog Martin Doorman komt bij Natuurmuseum Holterberg en kan je precies vertellen of er fossielen of mineralen in stenen verstopt zitten.
Tot en met 28 juni exposeert Marieke Achterkamp in Kulturhus Holten. Haar expositie is te zien op de Kunstplaza.
Combineer een prachtige wandeling over de Holterberg en door het prachtige coulisselandschap onder Holten met lekker eten. Je kan kiezen uit drie afstanden.
In de meivakantie zijn er weer vaste vaarten met vrije opstap met de Enterse Zomp. In Rijssen stap je op vaste tijden aan boord van de Regt door Zee II voor een unieke vaartocht over de Regge.
Tot en met 3 mei 2025 kan je je weer vermaken op de kermis in Rijssen. Er zijn verschillende attracties. Leuk voor het hele gezin!
We vieren en herdenken in Nederland 80 jaar vrijheid. Oudheidkamer Hoolt'n toont daarom de expositie 'Holten in oorlogstijd en 80 jaar bevrijd'.
Je kan oneindig veel dingen maken met 3D-ontwerpen. Een vaasje voor een bloem, onderdelen voor je favoriete bordspel. Tijdens het Kidslab ontwerpen de kinderen zelf een sleutelhanger met een naam …
Juf Braaksel (Nicolette van Dam) is terug! Ze blijft maar nieuwe vreselijke regels verzinnen en alle beste vrienden en vriendinnen worden uit elkaar gehaald.
In een landelijke omgeving word je meegenomen in dit historische verhaal, waarin familiebanden, morele keuzes en de harde realiteit van oorlog centraal staan.